O Orange Finanse - Produkty bankowe

Orange Finanse produkty bankowe dostarcza mBank to najlepsze standardy mobilnej bankowości mBanku i szerokie kompetencje Orange w dziedzinie rozwiązań telekomunikacyjnych w jednej, prostej ofercie. Zdobyte przez lata doświadczenia w połączeniu z najnowszymi technologiami zaowocowało wprowadzeniem atrakcyjnej oferty finansowej dla każdego, kto ceni wygodne, proste a przy tym bezpieczne rozwiązania ułatwiające codzienne czynności, w tym również tak ważne, jak korzystanie z usług bankowych.


mBank S.A. to jeden z największych banków uniwersalnych działających w Polsce. Jego oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i mikroprzedsiębiorstw oraz korporacji i instytucji państwowych. Od lat mBank jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w zakresie bankowości. Był pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej. Za swoje nowatorskie wdrożenia bank wielokrotnie nagradzany był nie tylko w kraju, ale też zagranicą. Wdrożony w 2013 roku nowy serwis transakcyjny mBanku jako pierwszy w historii polskiej bankowości stał się międzynarodowym benchmarkiem dla innych tego typu przedsięwzięć. Potwierdzają to nie tylko plebiscyty: Bank Innovation Award 2014, Efma (nagroda za najlepszy bank on-line i mobilny na świecie oraz statuetka dla instytucji radykalnie zmieniającej oblicze światowej bankowości) czy Finovate, ale również raport renomowanej firmy Forrester Research, która wskazał rozwiązania mBanku jako przykład do naśladowania w podobnych przedsięwzięciach z pogranicza bankowości i e-commerce. Dziś mBank obsługuje ponad 4,5 mln klientów indywidualnych oraz ponad 17 tys. firm w Polsce. Od siedmiu lat z powodzeniem działa też na rynku czeskim i słowackim, gdzie pozyskał dotychczas 700 tys. użytkowników.


Orange Polska S.A. jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce i jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Europie Środkowej. Posiada największą w Polsce infrastrukturę techniczną, wspierającą świadczenie usług z zakresu telefonii stacjonarnej oraz najnowocześniejszą sieć zapewniającą najwyższą jakość usług telefonii komórkowej i mobilnej transmisji danych 3G i 4G . W oparciu o nią świadczy usługi dla blisko 20 milionów Klientów indywidualnych oraz firm. Działa we wszystkich segmentach rynku telekomunikacyjnego, prowadzi własną działalność badawczą i wdrożeniową w dziedzinie telekomunikacji. Jest cenionym mecenasem kultury i sportu, kieruje się zasadami Corporate Social Resposability, a poprzez Fundację Orange jest stale zaangażowany w projekty ważne społecznie.

Orange Polska, jako operator zintegrowany oferuje kilkaset różnorodnych usług oraz kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych, dostępnych na terenie całego kraju i poza granicami. Jest dostawcą ofert konwergentnych przygotowanych w oparciu nowoczesne usługi stacjonarne i mobilne, w tym szerokopasmowego dostępu do internetu i transmisji danych, telewizji cyfrowej HD i video na życzenie, a także licznych usług multimedialnych. Całkowity zasięg sieci Orange obejmuje 99,8 % populacji kraju.

Orange Polska jest częścią Grupy Orange - jednej z największych światowych grup telekomunikacyjnych, obsługujących 236 milionów klientów w 30 krajach świata.