Wprowadzamy zmiany w cenniku, tabeli funkcjonalności i regulaminie.

2017-09-14 11:05:00.0

Wkrótce zmienimy cennik Twoich produktów i usług oraz regulaminy w Orange Finanse.

  • Zmieniamy tabelę funkcjonalności kanałów dostępu – wprowadzimy dzienny limit na przelewy. Zmiana dotyczy osób fizycznych i klientów firmowych.

W listopadzie wprowadzimy możliwość ustawienia dziennego limitu na przelewy zlecane przez internet. W dowolnym momencie będziesz mógł zmienić wysokość limitu kwotowego na przelewy w internecie. Domyślnie ustawimy wartość 500 tys. zł (lub równowartość tej kwoty w walucie obcej).

Dzienny limit kwotowy przelewów to maksymalna kwota, na jaką mogą opiewać Twoje przelewy z danego dnia. Limit dotyczy momentu zlecania przelewów, a nie momentu faktycznego obciążenia rachunku. Dla przelewów zlecanych w walucie obcej kwotę przeliczymy na złotówki, zgodnie z aktualnym kursem mBanku (Orange Finanse - Oddziału Bankowości Mobilnej).

  • Zmieniamy regulamin kart debetowych – wprowadzamy możliwość płacenia nowo wydaną kartą za pomocą telefonu (Android Pay) przed otrzymaniem karty plastikowej. Zmiana dotyczy osób fizycznych.

Do oferty wprowadzamy pierwsze w Polsce rozwiązanie, pozwalające na dokonywanie płatności telefonem, jeszcze przed otrzymaniem karty plastikowej.
Dzięki tej zmianie zapłacisz telefonem w sklepach z terminalem zbliżeniowym, jeszcze zanim dotrze do Ciebie karta plastikowa.
Na czym to polega? Tuż po wydaniu karty przez Orange Finanse, dodasz ją do Androida Pay w aplikacji mobilnej Orange Finanse. W tym procesie zdefiniujesz PIN do karty, którym będziesz potwierdzać wszystkie transakcje (zarówno dokonywane telefonem, jak i później kartą plastikową). Po otrzymaniu od nas karty plastikowej, należy ją aktywować. Wtedy będziesz w pełni korzystać z możliwości swojej karty. 

  • Zmieniamy taryfę prowizji i opłat. Zmiana dotyczy osób fizycznych.

Upraszczamy ceny i zmieniamy opłatę za zmianę PIN-u w sekcji debetowych kart płatniczych.

 

Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach Orange Finanse obowiązuje od 28.09.2017

Szczegółowy wykaz zmian dla regulaminów w ramach Orange Finanse

Szczegółowy wykaz zmian dla taryfy prowizji i opłat w ramach Orange Finanse

Taryfa prowizji i opłat dla osób fizycznych w ramach Orange Finanse obowiązuje od 14.09.2017

Tabela funkcjonalności kanałów dostępu dla klientów fizycznych i dla firmowych w ramach Orange Finanse obowiązuje od 3.10.2017

 

Więcej aktualności